Kód: 085-00-00

Lightline 120 F

€1 080 €900 bez DPH
Skladom

Biokrb Lightline 120 F je biokrb v čelnom prevedení av dĺžke 120 cm. Čelné prevedenie ponúka zabudovanie biokrbu tam, kde je žiaduce zachovať čistotu línií. Pohľad do plameňov ohňa je umožnený z prednej strany.

Biokrb Lightline obohatí priestor o magickú atmosféru živých plameňov. Jeho atraktivitu zvyšuje čistú prevádzku bez prachu a popola a hladká inštalácia bez potreby oddymenia a stavebného povolenia. Elegantný dizajn biokrbu je už len čerešničkou na torte, ktorá z ohňa vytvára živé umelecké dielo.

 

Kategória: Biokrby

Biokrb Lightline 120 F je vstavaný biokrb v čelnom prevedení av dĺžke 120 cm. Biokrb je vyrobený z kvalitnej ocele lakovanej žiaruvzdornou farbou v čiernom polomate. Horáky sú z kvalitnej nerezovej ocele. Pred priamymi plameňmi vás chráni vsadené sklo.

Inštalácia krbu je jednoduchá. Nie je potrebný komín ani iné oddymenie. Zaobídete sa aj bez stavebného povolenia.

POZOR: biokrb musí byť zabudovaný iba do nehorľavého materiálu. Biokrb nesmie byť zabudovaný do horľavých materiálov, ako je napríklad drevo, sadrokartón apod.

Jednoduché používanie biokrbu určite poteší nejednu gazdinu. Do horáka nalejete požadované množstvo bioliehu pomocou lievika a zapálite zapaľovačom. Vďaka regulačnej úchytke môžete meniť intenzitu plameňov. Biokrb ľahko uhasíte tak, že horák prekryjete nehorľavým krytom.

Pri spaľovaní bioliehu nevzniká neporiadok, žiadny popol, dym ani splodiny. Pri horení sa uvoľňuje iba veľmi málo oxidu uhličitého a vodnej pary. Podobne, ako keď vydychujete. Živé plamene vyžarujú mierne teplo, ktoré síce nevyhreje celú miestnosť, v izolovaných priestoroch však naopak oceníte neprehriatie miestnosti.

Technické parametre

Rozmery: 120 x 45 x 20,3 cm

Hmotnosť: 32 kg

Objem zásobníkov na biolieh: 1,5 l

Doba horenia: 105 min pri max. výkone

Maximálny výkon: 1,2 - 3 kW

Podanie bioliehu: mechanické

Materiál: oceľová konštrukcia, nerezový horák, sklo

Typ krbu: vstavaný

 

Biokrb Lightline je dodávaný vcelku. Súčasťou dodávky je lievik, kedyt horáka, zapaľovač a regulačné úchytky.